Ogłoszenie parafialne

Tak się stało, że nie za bardzo są siły i czas na dodawanie kolejnych artykułów na liberalis przez zdziesiątkowaną redakcję. Od pewnego czasu jak widzicie serwis jest martwy choć patrząc na statystyki cały czas mamy po kilkaset osób na stronie dziennie. Dodając do tego odradzające się tu i ówdzie dyskusje daje to mimo tak długiego czasu braku aktywności bardzo miłe wrażenia i nadzieję że być może uda się jeszcze jakoś odrodzić liberalis z popiołów. Dlatego postanowiłem zrobić mały eksperyment.

Otwarta została rejestracja na stronie. Po zarejestrowaniu będziecie mieli możliwość dodawania własnych artykułów – choć ostatecznie aby ukazać się na łamach liberalis będą musiały one uzyskać akceptacje administratora.  Zasady są proste – jeżeli decydujesz się na rejestracje i dodawanie artykułów zachowuj się jak człowiek.

Jeżeli uważacie, że jakiś tekst jest warto dodania a nie jest on waszego autorstwa poproście autora aby to zrobił samodzielnie albo chociaż wysłał na adres redakcji liberalis wiadomośc że zgadza sie na republikację.

Zarejestrować można się pod adresem: liberalis.pl/wp-signup.php

Dodawanie postów ogarniecie sami – jak nie ogarniesz to znaczy, że najprawdopodobniej i tak Twój artykuł nie uzyskałby akceptacji.

Jedyne na co zwracam uwagę to aby pamiętać o konwencji nadawania tytułów na liberalis czyli Autor: Tytuł artykułu.

W razie pytań piszcie na redakcja@liberalis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *