Podstrony

Liberalis przeszedł kilka zmian. Rozwijamy się dzięki czemu możemy Wam zaprezentować nowe funkcjonalności w naszym serwisie:

liberalis.pl– to trzon serwisu – pozostaje w niezmienionej formie, tzn. poza kosmetycznymi zmianami zasady pozostają takie same – umieszczamy najciekawsze artykuły publikowane na blogach polskich wolnościowców, tłumaczenia artykułów, wywiady.

en.liberalis.pl – pod tym adresem będziemy publikować tłumaczenia polskich tekstów które zaistniały na stronie głównej na angielski. Ponadto mile widziane będą również artykuły pisane po angielsku.

planeta.liberalis.pl – planeta to forma automatycznego agregowania wpisów z blogów. Nierzadko jest tak że wiele ciekawostek z blogów naszych autorów nie gości na stronie głównej z różnych powodów – formy, bądź też utraty aktualności. Planeta jest miejscem gdzie szybko będzie można zapoznać się z tym co aktualnie publikują autorzy których blogi są agregowane. Prosimy zgłaszać swoje blogi!

forum – po prostu forum. Doszliśmy do wniosku że dobrze będzie mieć takie miejsce gdzie będziemy mogli dać vox populi. Jeżeli macie jakieś pomysły, chcielibyście nas za coś pochwalić lub zbesztać to będzie odpowiednie miejsce. (forum jest częścią forum libertarianizm.mypunbb.com)

wiki.liberalis.pl – głównym celem wiki jest współpraca przy tłumaczeniach, jednak już wykorzystaliśmy wiki przy tworzeniu „Tabelki antyinterwencjonistycznej”.

Zapraszamy.

2 thoughts on “Podstrony

  1. no tam winny ci się wyświetlac takie ikonki i po kliknięciu w którąś z nich możesz dodać dany wpis do któregos z serwisów społecznosciowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *